X Puchar Polski Rugby 7 w Stawigudzie – wyniki

wpis w: Bez kategorii, Rugby | 0

Witajcie! Jak wiecie w ostatnią sobotę (28.05) w Stawigudzie koło Olsztyna organizowaliśmy ostatni czyli dziesiąty Puchar Polski Rugby 7. Przedstawiamy poniżej wyniki meczy ze Stawigudy oraz klasyfikację po zakończeniu rozgrywek Pucharowych.

Eliminacje
    Ogniwo – AZS AWFiS             17:14 (12:0)
    Szarża – Olsztyn                    21:0 (7:0)
    Obeliks – Werewolwers           26:12 (14:5)
    Tytan – Ogniwo                      43:0 (19:0)
    Posnania – Szarża                 59:0 (26:0)
    BŁSA – Obeliks                     33:5 (14:0)
    Tytan – AZS – AWFiS             40:7 (26:0)
    Posnania – Olsztyn                34:0 (17:0)
    BŁSA – Werewolwers             37:0 (22:0)
Grupa A: 1.Tytan Gniezno; 2.Ogniwo Sopot; 3.AZS AWFiS Gdańsk
Grupa B: 1.Posnania Poznań; 2.Szarża Grudziądz; 3.Rugby Team Olsztyn
Grupa C: 1.Budowlani Łódź SA; 2.Obeliks Bełchatów; 3.Werewolwers Wąbrzeźno

Finały Bowl
        AZS AWFiS – Olsztyn                21:5 (14:0)
        AZS AWFiS – Werewolwers        27:7 (12:7)
        Olsztyn – Werewolwers              17:0 (12:0)
Bowl: 7.AZS AWFiS Gdańsk; 8.Rugby Team Olsztyn; 9. Werewolwers Wąbrzeźno

Finały Plate
        Ogniwo – Szarża                   28:0 (7:0)
        Ogniwo – Obeliks                  24:7 (14:7)
        Szarża – Obeliks                  31:7 (12:7)
Plate: 4.Ogniwo Sopot; 5.Szarża Grudziądz; 6. Obeliks Bełchatów

Finały Cup  
        Tytan – Posnania            14:26 (7:19)
        Tytan – BŁSA                 21:12 (14:7)
        Posnania – BŁSA            45:0 (19:0)
Cup: 1.Posnania Poznań; 2.Tytan Gniezno; 3.Budowlani Łódź SA

Klasyfikacja końcowa X Turnieju PPR 7
1.Posnania Poznań 12pkt.; 2.GKR Tytan Gniezno 9 pkt.; 3.Budowlani Łódź SA 8 pkt.; 4.Ogniwo Sopot 7 pkt.; 5.Szarża Grudziądz 5 pkt.; 6.Obeliks Bełchatów 4 pkt.; 7.AZS AWFiS Gdańsk 3 pkt.; 8.Rugby Team Olsztyn 2 pkt.; 9.Werewolwers Wąbrzeżno 1 pkt.

plakatrtostawiKlasyfikacja końcowa po dziesięciu turniejach
  1.GKR Tytan Gniezno             100/10 pkt
  2.Posnania Poznań                  91/8  pkt
  3.Lechia Gdańsk                      60/5 pkt
  4.RC Orkan Sochaczew           55/5 pkt
  5.Budowlani Łódź SA               51/5 pkt
  6.RC Częstochowa                  41/6 pkt
  7.Rugby Białystok                    35/6 pkt
  8.Czarni Bytom                        25/5 pkt
  9.Obeliks Bełchatów                24/6 pkt
10.Szarża Grudziądz                 23/5 pkt
11.Ogniwo Sopot                       21/5 pkt
12.AZS AWF Warszawa            19/3 pkt
13.AZS AWFiS Gdańsk            18/4 pkt
14.Husar Bolesławiec               17/2 pkt
15.Kaskada Szczecin               11/3 pkt
16.RK Unisław                          11/2 pkt
17.Rugby Team Olsztyn           10/5 pkt
18.Czarni Pruszcz Gd               9/1 pkt
19.Miedziowi Lubin                   8/5 pkt
20.GRC Łódź                            8/4 pkt
21.Legia Warszawa                  8/1 pkt
22.Rugby Szczecinek               5/2 pkt
23.RK Zduńska Wola               4/1 pkt
24.Werewolwers Wąbrzeźno    3/2 pkt
25.Husaria Kalisz                     1/1 pkt

Zostaw Komentarz