Nadchodzi Puchar Polski Rugby Plażowego w Olsztynie!

wpis w: Rugby | 0

Witajcie !

Bardzo cieszymy się z możliwości organizacji kolejnego turnieju na terenie plaży miejskiej w Olsztynie! Rok temu według opinii mieszkańców i władz miasta nasz turniej wzbudził ogromne zainteresowanie publiczności. Dzięki pozytywnym komentarzom ze strony zawodników z innych miast, którzy brali udział w turnieju jesteśmy niesamowicie zmotywowani do stworzenia kolejnego takiego wydarzenia 😉

A teraz garść informacji na temat rozgrywek:

Podczas dwudniowego turnieju plażowego Rugby zmierzą się zawodnicy grający w tradycyjne piętnasto lub siedmioosobowe odmiany Rugby. Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednim roku odwiedzą nas drużyny nie tylko z Polski.

Zasady gry na plaży są bardzo uproszczone. W tej odmianie liczy się szybkie rozgrywanie piłki więc nie zaobserwujemy tutaj charakterystycznych dla rugby wyrzutów autu czy przepychania w młynie. Gra na piasku w pełnym słońcu wymaga sporego wysiłku więc mimo wszystko będzie to niesamowite widowisko, na które serdecznie zapraszamy!

Kto nie widział jeszcze jak wygląda rugby na plaży zachęcamy do obejrzenia materiałów wideo czy zdjęć z poprzedniego Pucharu Polski Rugby Plażowego dostępnych pod tymi linkami:


>> FILM <<
>> FOTORELACJA <<


Drużyny które chcą wystartować w turrnieju prosimy o rejestrację na naszej stronie internetowej – TUTAJ

Aktualności dotyczące turnieju można śledzić na Facebook’owym wydarzeniu – TUTAJ 
Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *